Proces rozpoczęcia współpracy

Proces rozpoczęcia współpracy-04

Rozumiemy, że gdy dowiesz się więcej o Gagan Media i zainteresujesz się współpracą z naszym zespołem, pojawi się mnóstwo pytań.

 • Skąd mamy wiedzieć, czy będzie nam się dobrze współpracować?
 • Jak określicie zakres i wycenę mojego projektu?
 • Kiedy otrzymam odpowiedź i jak długo potrwa proces od kontaktu do rozpoczęcia współpracy?

Rozumiemy. To może frustrować.

Więc pozbądźmy się wszelkich obaw. Nasz proces składania propozycji rozpoczyna się od zagłębienia się w Twoją podstawową potrzebę (problem biznesowy), abyśmy mogli jasno zdefiniować rozwiązanie marketingowe. Ten proces jest podzielony na rozmów bądź spotkań i trwa około dwóch tygodni.

Zapoznaj się z krokami naszego procesu poniżej

Proces rozpoczęcia współpracy-02

Krok 1
Spotkanie bądź kontakt e-mail/telefoniczny

Naszym celem jest dokładne podkreślenie tego, co możemy zapewnić jako specjaliści ds. Marketingu, którzy pchną Twój biznes do przodu. Jeśli zrozumiemy się od samego początku – idealnie! Jeśli nie jesteś do końca pewien/pewna, czy współpraca będzie dla Ciebie ok – to też w porządku. Jesteśmy ludźmi i rozumiemy złożoność branży, najlepiej jest wiedzieć wcześnie, czy chcesz wybrać innego dostawcę.

Proces rozpoczęcia współpracy-10

Krok 2
Spotkanie

Gdy dopasujemy się do Twoich potrzeb, następnym krokiem jest dodanie osób (tak, możesz porozmawiać z zespołem faktycznie wykonującym pracę), aby odpowiedzieć na niektóre pytania dotyczące biznesu i procesu. Jest to spotkanie bardziej techniczne i zachęcamy do włączenia większej liczby członków zespołu.

Dodanie odpowiednich osób na wczesnym etapie procesu zapewnia nam uzyskanie dokładnych informacji, aby stworzyć zwięzłą propozycję współpracy. Nasza firma przetrwa tylko wtedy, gdy możemy dokładnie oszacować potrzebny zakres prac. Rozwiewamy wątpliwości na wszystkich poziomach, aby później nie było niespodzianek.

Proces rozpoczęcia współpracy-06

Krok 3
Rekomendacje i przegląd propozycji

Ostatnia dyskusja, aby szczegółowo zapoznać się z naszymi zaleceniami, warunkami i kosztami projektu. Upewniając się, że każdy punkt jest zrozumiały dla obu stron, zapewniamy, że po zakończeniu projektu obie strony dostaną to, co obiecano.

Jak wyceniamy Twój projekt

Działając w branży od ponad 10 lat, przekonaliśmy się i doceniliśmy, że nie ma rozwiązań typu „all in one” dla rozwiązywania wszystkich rodzajów problemów naszych klientów.

Każda faza naszego procesu składania ofert będzie wyrażać nasze najlepsze podejście do potrzebnej pracy i dotyczy tylko Ciebie. Dlatego na naszej stronie nie znajdziesz cennika usług. Nie dlatego, że jest to skandalicznie drogie, ale raczej dlatego, że musimy dowiedzieć się więcej, zanim będziemy mogli ostatecznie wycenić naszą pracę.

Obiecujemy, że będziemy całkowicie z góry informować, co wpływa na koszty i sposoby ich dostosowania, jeśli zajdzie taka potrzeba.

To jak?  Jesteś gotowy/a aby zacząć?

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu

  Treść wiadomości