Quick Color

Logo Quick Color

Przygotowaliśmy Logotyp Quick Color oraz QuickColor.pl dla firmy zajmującej się lakierowaniem metali. Specjalizującej się w branży samochodowej i nie tylko.
Firma Quick Color to przede wszystkim: Lakierowanie proszkowe, piaskowanie, chemiczne usuwanie powłok lakierniczych

Misja firmy

Chcielibyśmy zaoferować Wam usługi malowania proszkowego elementów samochodowych. Zajmujemy się kompleksową renowacją, usuwamy stary lakier profesjonalną kąpielą chemiczną oraz piaskowaniem, malujemy przedmioty metodą proszkową, współpracujemy z firmami galwanicznymi i lakierniami samochodowymi.
Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu mamy ogrom zadowolonych klientów w wielu ciekawych projektach.

Chemicznie ściąganie lakieru posiada dużą zaletę – mianowicie nie niszczy powierzchni przedmiotu odlakierowywanego + dodatkowo wnika wszędzie, w drobne zakamarki, pozwala więc odlakierowywać przestrzenne przedmioty. Malowanie proszkowe jest najodporniejszym sposobem malowania ogólnodostępnym na rynku. Jesteśmy w stanie pomalować na wszystkie kolory z palety RAL oraz RAL Effect E3.

Kolorowe logo

Dodatkowo głównie w przypadku marki Honda posiadamy kilkanaście do kilkudziesięciu gotowych i pomalowanych pokryw zaworów „na stanie”. Dzięki temu nie jesteście zmuszeni do unieruchomienia swojego samochodu. Otrzymujecie od nas gotowy produkt – możecie kupić drugą pokrywę lub zapłacić kaucje która zostanie zwrócona po odesłaniu przez Was starej pokrywy.

Najczęściej malowane elementy samochodowe to: pokrywy zaworów, kolektory ssące, rozpórki zawieszeniowe, wahacze, felgi, zaciski hamulcowe, wiatraki chłodnic, uchwyty mocujące osprzęt silnika, ramiona wycieraczek, rzadszymi przedmiotami są bloki silnika, głowice, skrzynie biegów, stelaże i mocowania foteli.

Jesteśmy w stanie pomalować każdy przedmiot z metalu nie zmieniającego swojej struktury w 200 stopniach (aluminium, stal, mosiądz, żeliwo itd.) Oraz: szkło, ceramikę i niektóre drewna, przedmioty nie powinny znacznie przekraczać wymiarów 100x100x270cm.

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami firmy zapraszamy do kontaktu:
E-mail: kontakt@quickcolor.pl