Kamera GoPro HERO 4 od października w Polsce

Jak dowiadujemy się z Portalu YOUCANWAKE. Planowana data premiery kamery GoPro HERO 4 w Polsce to 6 października. Nowa kamera ma być  jeszcze lepsza od poprzedniczki. Skąd my to znamy?
Firma GoPro nie dawno weszła na giełdę w Stanach Zjednoczonych i po bardzo udanym debiucie niewiele poniżej 30$ za akcję, teraz przed premierą radzi sobie jeszcze lepiej ponad 90$ za akcję. Bardzo ładnie to sobie wszystko wymyślił Tim Woodman z reszta ekipy Gopro.

Kamery GoPro HERO 4 Black sklep_2

GoPro HERO 4 oferuje rozdzielczość 4K 30 klatek na sekundę, 2.7K 50 klatek na sekundę i 1080p 120 klatek na sekundę, zdjęcia 12MP do 30 klatek na sekundę, wyświetlacz z tyłu obudowy posiada zintegrowany modół Wi-Fi i Bluetooth ® oraz Protune ™ do zdjęć i wideo. Kamera jest wodoodporna do 40m.

Jaka jest różnica pomiędzy GoPro HERO 4 Black a GoPro HERO 4 Silver?

HERO4 Silver posiada te same tryby nagrywania video co HERO4 Black, za wyjątkiem trybów 4K30, 2.7K50 i 1080p120 kl./s. ale za to GoPro HERO4 Silver posiada genialny, wbudowany ekran dotykowy dla tych, którzy cenią sobie bardziej wygodę i łatwość użytkowania niż super zaawansowane tryby modelu HERO4 Black.

Kamera GoPro HERO 4 Black w opakowaniu.

Kamery GoPro HERO 4 Black sklep

 

Kamera GoPro HERO 4 Silver w opakowaniu.

 

Kamera GoPro HERO 4 Silver sklep

 

Czy kamera GoPro HERO 4 ma tą samą wielkość co kamera GoPro HERO 3+ Black?

Tak nowa kamera ma te same gabaryty co jej poprzedniczka.

Poniżej zamieszczamy informacje o kompatybilności kamery z akcesoriami GoPro.

GoPro_kompatybilność_00

 

GoPro_kompatybilność_01

 

Zapraszamy również do zapoznania się z artykułem Pawła Karczewskiego, który już rok temu prognozował jaką specyfikację będzie miała nowa kamera HERO 4. „Kamera GoPro HERO 4 jeszcze lepsza” Zobaczcie co się sprawdziło z tych przepowiedni.