GRUPA YOUCANWAKE

Trzonem grupy jest magazyn wakeboardowy YOUCANWAKE, to od niego się to wszystko zaczęło. W skład wchodzi również sklep wakeboardowy w którym znajdują się niezbędne rzeczy do uprawiania wakeboardu. Forum wakeboardowe oraz giełda wake, znajdziesz tam porady oraz sprzedasz lub kupisz używany sprzęt wake. 
Założyliśmy również Wakeboardowy Klub Sportowy o naszej dumnie brzmiącej nazwie. Klub Sportowy YOUCANWAKE, w którym zrzeszamy i trenujemy zawodników oraz reprezentantów Polski. Reprezentanci klubu biorą czynny udział w szkoleniu dzieci podczas obozów które współorganizujemy pod nazwą WAKEADEMICS. Obozy są skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat. 
Aby zadbać o infrastrukturę wakeboardową w Polsce, utworzyliśmy specjalną komórkę wsparcia biznesu opartego o WYCIĄG DO WAKE i inne atrakcje wodne – WAKEPARK VISION.  
Współorganizowaliśmy również kilka imprez wakeboardowych, m.in IV Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie oraz autorskie zawody KINGS OF WAKE

YOUCANWAKE
KLUB-YOUCANWAKE
WAKEPARK-VISION
WAKEADEMICS
FORUM-WAKEBOARDOWE
KINGS-OF-WAKE

AWAKE OPTIC

Awake to nasza marka okularowa którą założyliśmy w 2010 r. Naszą domena są najwyższa jakość użytych materiałów, ciekawy design i dobra cena.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

www.awakeoptic.com

LOGO-AWAKE-OPTIC-WHITE-2018