produkcja odzieży Tag

Bluza SHRED_3

Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy odzież Awake Clothing na sezon 2013 pod brandami Shred!, YOUCANWAKE i Awake. W skład wchodzą bluzy z kapturem z ukrytą kieszonką z boku, koszulki wykonane w 100% z bambusa, koszulka z kieszonką, czapki zimowe YOUCANWAKE, czapki z daszkiem SNAPBACK dla Shred!. Trochę o marce Awake. Ciuchy i akcesoria projektowane przez wakeboardzistów dla wakeboardzistów. Pierwszy zajawkowy brand, który utożsamia się ze sportami wodnymi takimi jak wakeboard czy wakeskate. Awake Clothing powstało w 2010 roku i produkuje odzież w limitowanych seriach, każdy produkt jest unikatowy. Nowością są koszulki WAKEPARK IS MY SECOND HOME wyprodukowane dla YOUCANWAKE.COM, wykonane z bambusa, materiału który jest bardzo miły w dotyku, antybakteryjny i szybkoschnący. Z tym samym hasłem wyprodukowane zostały bluzy z kapturem, bardzo dobrze skrojone, delikatnie przedłużone. Odzież jest produkowana z polskiej bawełny i szyta w polskich szwalniach. Dzięki bezpośredniemu zaangażowaniu w proces produkcji i doboru materiałów, klient może być pewien, że wszystko co oznaczone metką Awake jest najlepszej jakości.

Poniżej zdjęcia wybranych produktów. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą zaraszamy do kontaktu. Wszystkie produktu mogą Państwo kupić tu:  Sklep YOUCANWAKE.

Produkcja bluz rozpinanych z kapturem według projektu, krój na zamówienie oraz dwukolorowych okularów eventowych dla 7N. Wszystkie produkty obrandowane logiem 7N. Bluzy wyprodukowane z wysokogatunkowej bawełny o gramaturze 340. Bluzy eventowe przeznaczone do promocji marki podczas jednej z organizowanych przez 7N imprez....