DEV wdraża monetyzację Stron internetowych POPRZEZ COIL

DEV WDRAŻA MONETYZACJĘ STRONY INTERNETOWEJ POPRZEZ COIL

DEV wdraża monetyzację Stron internetowych POPRZEZ COIL

DEV to internetowa społeczność do dzielenia się i odkrywania świetnych pomysłów. Programiści pomagają sobie nawzajem w rozwoju, przesyłając historie, samouczki, pytania lub cokolwiek, co warto omówić.

DEV zarabia na Internecie
11 czerwca DEV ogłosił, że autorzy na jego platformie mogą teraz otrzymywać mikropłatności za ich treść.

Autorzy DEV mogą teraz włączyć własny wskaźnik płatności, aby otrzymywać mikropłatności, gdy przeglądarki z funkcją zarabiania w Internecie odwiedzają swój profil i posty.

Aby rozpocząć generowanie mikropłatności za pomocą usługi Web Monetization, DEV muszą wykonać następujące kroki:

  • Skonfiguruj portfel.
  • Po skonfigurowaniu portfela użytkownik otrzymuje adres wskaźnika płatności.
  • Dodaj adres w ustawieniach DEV

Po wykonaniu tych prostych kroków autorzy będą mogli otrzymywać mikropłatności za każdym razem, gdy przeglądarka generująca przychody odwiedzi stronę profilu i posty.

Jak wyjaśnia DEV, współpracuje z Coil jako zalecanym dostawcą usługi zarabiania w Internecie i skorzysta, jeśli użytkownicy zarejestrują się w Coil za pomocą linków polecających.

Coil platforma do monetyzacji w internecie coraz bardziej zajęta
Platforma Coil byla z pewnością zajęta przez ostatnie kilka tygodni. Dopiero wczoraj ogłosił strategiczną inwestycję w wysokości 1 miliona dolarów w platformę do publikowania technologii Hacker Noon, umożliwiającą użytkownikom zarabianie w Internecie.

Zaprezentował także wtyczkę WordPress, aby ułatwić zarabianie na stronach internetowych oraz integrację z Uphold, cyfrowym portfelem i platformą handlową.

Miesiąc temu został członkiem-założycielem Mojaloop Foundation, charytatywnej organizacji non-profit, której celem jest rozszerzenie wysiłków na rzecz włączenia finansowego zainicjowanych przez projekt oprogramowania open source Mojaloop.

DEV Grant na Web Hackathon
Oprócz umożliwienia zarabiania w sieci, DEV prowadzi również hakaton internetowy od początku maja, w ramach Grantu na fundusz internetowy, współpracy między Mozillą, Creative Commons i Coil.

Hackaton kończy się w niedzielę, 14 czerwca, a propozycje Grant For The Web mają się odbyć 22 czerwca.